Pánská společenská móda - blog majitele značky


Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

03.11.2018

Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár? Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

Víte, že se jako ženich máte barevně ladit s nevěstou, nikoli s výzdobou vaší svatební tabule? S nevěstou tvoříte na vaší svatbě nejdůležitější pár. Pokud se barevně sladíte, zaručeně budete vypadat na vaší svatbě nejlépe.

S barvou šatů nebo doplňků nevěsty se můžete sladit buď pánskou svatební vestou, anglickou kravatou a kapesníčkem, nebo pouze svatební kravatou s kapesníčkem. Další možností je sladit se s nevěstou jen díky kapesníčku do kapsy saka. I takto malý doplněk vás dá dohromady. Stačí vybrat podobnou barvu kapesníčku, jako má nevěsta šaty nebo doplňky, a vložit si ho do kapsy saka.

Pokud ovšem chcete vypadat opravdu skvěle, doporučujeme vám sladit kompletní pánský svatební set, tedy vestu, kravatu a kapesníček. Přečtěte si pár příkladů, jak se barevně sladit s nevěstou, a nechte se inspirovat.

Ženich s bílou regatou Dokonalý outfit s regatou pro ženicha

Příklad: Nevěsta má bílé šaty se stříbrnými doplňky.

  1. Oblékněte si bílou košili na manžetové knoflíčky a k tomu svatební vestu s anglickou kravatou a kapesníčkem ve stříbrné barvě.
  2. Slaďte se bílou košilí a regatou, neboli anglickou kravatou, a kapesníčkem ve stříbrné barvě. V e-shopu BANDI VAMOS najdete několik barev a vzorů pánských regat.

Příklad: Nevěsta má smetanové šaty s květinovým vzorem.

  1. Vyberte si bílou košili a svatební vestu s anglickou kravatou a kapesníčkem ve smetanové barvě. Podívejte se na aktuální nabídku pánských svatebních setů pro ženicha.
  2. Oblékněte si smetanovou košili na manžetové knoflíčky a k ní si uvažte bílou svatební kravatu s květinovým vzorem.

Nevěsta se ženichem by měli být mezi svatebními hosty vždy párem číslo 1. Žádný jiný pár ze sestavy svatebních hostů by neměl vypadat lépe než oni. Pokud má nevěsta na svatbě oblečeny bílé svatební šaty, bílou obuv a bílé doplňky, může si ženich obléknout jakoukoli barevnou variantu košile, kravaty nebo svatební vesty.

Jaký máte názor vy na sladění barev nevěsty a ženicha? Napiště mi na Facebook.

Andrej Bandi Vámoš

Komentáře:

Články které by Vás mohly zajímat:

Fialová barva košile k pánskému obleku. Ano či ne?

„Fialovou košili nechci, vypadal bych v tom jako buzík. Zkusím raději modrou nebo černou.“ Doslova cituji reakce některých mužů, kteří chtějí k obleku jinou barvu košile než tradiční bílou. Den co den se setkávám ve svých prodejnách Pánské obleky BANDI s muži, kteří se fialové barvy vysloveně bojí. Je to správně? Proč tomu tak je a co s tím?

Číst více

Nové způsoby vázání kravatových uzlů. Ano či ne?

Čas od času se objeví nový typ vázání kravatového uzlu. Některé návrhy jsou zdařilé a možná i hezké. Další jsou spíše pokusem vymyslet něco jiného, nového, bez ohledu na vzhled. I u těch hezkých je ovšem nutno brát v potaz, jak bude muž vypadat a co mu hrozí, když si takový uzel bude vázat.

Číst více

Kecá vám budoucí tchyně do svatby? Nedejte se. Nemusí mít vždy pravdu

Nedávno byl v obchodě BANDI ženich vybírat pánský oblek na svou svatbu. A jak to obvykle bývá, měl s sebou budoucí nevěstu a budoucí tchyni. Ženich už měl vybraný oblek. Takový, ve kterém vypadal dobře a cítil se pohodlně. Ale pak došlo na výběr košile a začalo být v obchodě trochu dusno. Tchyně vymlouvala nevěstě košili v bílé barvě a trvala na výběru fialové košile. Argumentovala tím, že svatební tabule a veškerá výzdoba bude ve fialové barvě. Proto i ženich musí mít fialovou košili. Měla pravdu?

Číst více© 2019, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho
souhlasem. E-mail:

Nahoru ↑