Pánská společenská móda - blog majitele značky


Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch

30.04.2014

Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch Jak se obléknout na rande a mít u ženy
větší šance na úspěch

Jdete na rande? Chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Nevěříte? Položte si otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen. Co je na nich jiného a v čem mají výhodu oproti vám? Jedná se o triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

Jaké oblečení na mužích ženy přímo zbožňují

Co si vzít na sebe, když jdete na rande? Je to velice jednoduché. K úspěchu vám pomůže pánský oblek. Pokud bude moderní a slušivý, máte jistotu, že lepší volba oblečení pro takovouto událost neexistuje. Proč? Protože pánský oblek je stejným magnetem na ženy jako uniforma kapitána letadla. Ženy totiž milují muže v uniformách.

Když si vezmete na rande jiné oblečení než pánský oblek, snižujete si šance na úspěch. Proto se držte ověřeného a šusťákové tepláky nebo mikiny nechte doma. I kdyby to mělo tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete. Podívejte se na elegantní obleky od BANDI.

Jak jednoduše uvolnit formální dojem

V obleku budete na rande vždy ve výhodě oproti ostatním mužům. Foto: Pánské obleky BANDI V obleku budete na rande vždy ve
výhodě oproti ostatním mužům.
Foto: Pánské obleky BANDI

K pánskému obleku patři košile, kravata, opasekspolečenská obuv. Podívejte se na vhodné modely kravat SLIM na rande. Co ovšem dělat v případě, když žena přijde na rande v džínách a mikině? Nezoufejte! Stačí, když uvolníte váš formální dojem. Například tím, že si sundáte kravatu a schováte ji do kapsy saka. Zároveň si rozepnete horní knoflíky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu.

Kravatu si nikdy nepovolujte. Jednak zničíte dojem uniformy a hlavně budete působit, že jste společensky unaven. Můžete dokonce působit tak, že jdete přímo z pánské noční jízdy, která byla hodně divoká. Takováto vizáž vám moc bodů u ženy nepřidá. Proto raději kravatu rozvázat a schovat do kapsy saka.

Pokud budete vybírat pánský opasek ke kalhotám, volte jednoduché a elegantní spony. Na této stránce se podívejte, jak má vypadat správný pánský opasek ke kalhotám. Ženy sponu opasku vnímají jako šperk, který vás zdobí. Tedy stejná funkce, jako prsten a podobně. Pokud máte na sobě stříbrné šperky, volte vždy sponu opasku stříbrnou. Nedoporučuji vám kombinovat kovové prvky v barvě imitace zlata a stříbra. Například zlatý náramek a stříbrná spona opasku. Žena vás musí vnímat jako muže, který má vkus.

Nejen oblečení vám pomůže

Nikdy se nenechte vyvést z míry jejím oblečením. A to ani v případě, že ona přijde například v teniskách. Vy jste na rande oblečený správně. Vaším cílem je udělat na ni dojem. Ostatní jde stranou.

A nezapomeňte! Na rande nikdy nechoďte bez květiny. Stačí jedna růže a máte správně nakročeno k vašemu úspěchu.

O čisté obuvi, ostříhaných nehtech a skvělém parfému psát jistě není potřeba. To je přece samozřejmost.

Přeji vám hodně štěstí.

Andrej Bandi Vámoš

Komentáře:

Články které by Vás mohly zajímat:

Fialová barva košile k pánskému obleku. Ano či ne?

„Fialovou košili nechci, vypadal bych v tom jako buzík. Zkusím raději modrou nebo černou.“ Doslova cituji reakce některých mužů, kteří chtějí k obleku jinou barvu košile než tradiční bílou. Den co den se setkávám ve svých prodejnách Pánské obleky BANDI s muži, kteří se fialové barvy vysloveně bojí. Je to správně? Proč tomu tak je a co s tím?

Číst více

Koupili jste několik nových košil, a přesto působíte, že o sebe nedbáte. Jak je to možné?

Zastavil se za mnou do obchodu můj známý, který pracuje v jedné stavební společnosti na pozici středního managementu. Vybral si bílou košili, která mu sedla jako ušitá na míru a chtěl po mně, abych mu prodal najednou deset kusů. Nedoporučil jsem mu nákup deseti bílých košil. Proč? Že bych byl divný, a nechtěl své zboží prodat?!

Číst více

Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár?

Víte, že se jako ženich máte barevně ladit s nevěstou, ne s výzdobou vaší svatební tabule? S nevěstou tvoříte na vaší svatbě nejdůležitější pár. Pokud se barevně sladíte, zaručeně budete vypadat na vaší svatbě nejlépe. Přečtěte si rady a tipy, jak se sladit, a nechte se inspirovat.

Číst více© 2019, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho
souhlasem. E-mail:

Nahoru ↑