Pánská společenská móda - blog majitele značky


Jak nosit sako k džínům?

14.05.2019

Jak nosit sako k džínům? Jak nosit sako k džínům?Líbí se vám kombinace saka a džínů? Pak je důležité vyvarovat se základních chyb, abyste se ve společnosti neztrapnili. Pokud si na sebe vezmete sako a džíny, můžete vytvořit elegantní i ležérní outfit. Přečtěte si, jak je správně nosit a neudělat chybu.


 

Jaké džíny vybrat?

Zkombinujte džíny se sakem a udělejte skvělý dojem Příklad outfitu džínů a sakaPokud chcete nosit džíny k saku, nemůžete vybrat první, které vás napadnou. Sako je elegantnější módní kousek, a proto se vyhněte opraným, roztrhaným a moc volným džínům. V takových riflích byste totiž mohl působit jako člověk, který o sebe nedbá. Barvu džínů doporučujeme volit například modrou, která patří mezi osvědčenou klasiku a snadno ji zkombinujete s oblečením nejrůznějších barev. Podívejte se na příklady pánských džínů, které se k saku skvěle hodí.

Podtrhněte váš dokonalý vzhled správnou volbou barvy saka

Jestli chcete vypadat originálně, nebojte se rifle doplnit sakem v živějších barvách, například v červené. Perfektní volbou je také sako se vzorem. V tomto případě si však dávejte pozor na vzor kravaty nebo košile, který by už neměl být stejný jako na saku. Raději sázíte na jistotu? Vyberte si sako v nadčasové modré barvě. Prohlédněte si pánská volnočasová saka, ve kterých budete vypadat skvěle.

Nezapomeňte ani na další elegantní kousky

Pro formálnější elegantní vzhled doplňte váš outfit košilí, svetrem nebo rolákem a obujte si kvalitní kožené boty. Pokud chcete dosáhnout ležérnějšího vzhledu, oblékněte si pod sako jednobarevné tričko. Takto oblečení můžete vyrazit na posezení s přáteli nebo na procházku městem.

Tip pro vás

Chystáte se na akci s předepsaným dress codem Smart Casual? Džíny a sako si můžete vzít na sebe i v rámci tohoto dress codu. Přečtěte si, jak se obléknout správně podle Smart Casual a udělejte perfektní dojem na vaše okolí.

Komentáře:© 2019, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho
souhlasem. E-mail:

Nahoru ↑