Pánská společenská móda - blog majitele značky


Jak nosit oblek v zimě a nevypadat jako buran? Bez kabátu se neobejdete. Proč?

Vybrali jste si dokonale padnoucí společenský oblek, vyleštili nové boty, košili doplnili o luxusní manžetové knoflíčky. Jste ztělesněním slova elegán. A pak přijde ten moment, kdy se chystáte do chladného večera. Z věšáku vezmete svou oblíbenou sportovní bundu a obléknete si ji na oblek. Jediný úkon stačil k tomu, abyste zničili veškerou předešlou snahu a porušili jedno ze základních pravidel společenské etikety. Jak předejít tomuto módnímu prohřešku?

Číst více

Jak se správně obléknout na ples a čeho se vyvarovat? Čtěte nejčastější prohřešky mužů

Žádný muž by nechtěl vypadat už při zahájení plesu tak, že je společensky unavený. A pokud je menšího vzrůstu, jistě by rád vypadal díky oblečení vyšší. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, které vám pomůžou k tomu, abyste na plese udělal dojem a vypadal skvěle.

Číst více

Black tie: Kdy nosit smoking a co si k němu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu

Vídáte v televizi, filmech nebo časopisech celebrity ve smokingu a také byste v něm rádi vyrazili do společnosti? V pořádku. Pánský smoking je velmi atraktivní společenský oděv, ve kterém můžete udělat perfektní dojem. Pozor. Měli byste však vědět, že smoking se nosí především v rámci dress codu BLACK TIE, pro který platí jasně daná pravidla společenské etikety.

Přečtěte si, pro jaké příležitosti je pánský smoking vhodný a co si k němu obléknout, abyste dodrželi daný dress code a netrhli si ostudu.

Číst více

Jak se obléknout na pohřeb? Vyvarujte se barev

Pohřeb je okamžik posledního rozloučení se zesnulým, kterému každý z nás přikládá mimořádný význam. Je zcela pochopitelné, že vám záleží na tom, jak budete na této události vypadat. Jak se tedy správně obléknout na pohřeb?

Číst více

Jaký pánský oblek vybrat na ples a čeho se vyvarovat

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat na ples, abyste vypadali skvěle? Záleží vám na tom, abyste udělali dojem? Nesprávným výběrem obleku můžete hodně pokazit. A to i když budete přesvědčeni, že jste oblečeni správně. Přečtěte si to základní, co byste měli vědět a co by vám mohlo mohlo pomoct, když se budete chystat na ples.

Číst více© 2019, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho
souhlasem. E-mail:

Nahoru ↑