Pánská společenská móda - blog majitele značky


Black Tie: Kdy nosit smoking a co si k němu obléknout, abyste neporušili pravidla dress code

Vídáte v televizi, filmech nebo časopisech celebrity ve smokingu a také byste v něm rádi vyrazili do společnosti? V pořádku. Pánský smoking je velmi atraktivní společenský oděv, ve kterém můžete udělat perfektní dojem. Pozor. Měli byste však vědět, že smoking se nosí především v rámci dress codu BLACK TIE, pro který platí jasně daná pravidla společenské etikety.

Přečtěte si, pro jaké příležitosti je pánský smoking vhodný a co si k němu obléknout, abyste dodrželi daný dress code a netrhli si ostudu.

Číst více

Co si obléknout k pánskému obleku v zimě? Kabát nebo bundu?

Venku je mínus deset stupňů a vy se chystáte na společenskou událost. Oblékli jste si dokonale padnoucí společenský oblek, vyleštili boty, košili doplnili o luxusní manžetové knoflíčky. Hotovo. Jste ztělesněním slova elegán. Nyní už jen něco teplého na sebe a můžete vyrazit. A právě teď nastává ten kritický moment, kdy si výběrem svrchníku můžete status elegána udržet nebo se zcela módně odprásknout. Co na sebe? Bundu nebo kabát?

Číst více

Jak se správně obléknout na ples a čeho se vyvarovat? Čtěte nejčastější prohřešky mužů

Žádný muž by nechtěl vypadat už při zahájení plesu tak, že je společensky unavený. A pokud je menšího vzrůstu, jistě by rád vypadal díky oblečení vyšší. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, které vám pomůžou k tomu, abyste na plese udělal dojem a vypadal skvěle.

Číst více

Jak se obléknout na pohřeb? Vyvarujte se barev

Pohřeb je okamžik posledního rozloučení se zesnulým, kterému každý z nás přikládá mimořádný význam. Je zcela pochopitelné, že vám záleží na tom, jak budete na této události vypadat. Jak se tedy správně obléknout na pohřeb?

Číst více

Jaký pánský oblek vybrat na ples a čeho se vyvarovat

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat na ples, abyste vypadali skvěle? Záleží vám na tom, abyste udělali dojem? Nesprávným výběrem obleku můžete hodně pokazit. A to i když budete přesvědčeni, že jste oblečeni správně. Přečtěte si to základní, co byste měli vědět a co by vám mohlo mohlo pomoct, když se budete chystat na ples.

Číst více© 2019, Pánské obleky.cz. Všechna práva vyhrazena. Obsah stránek je majetkem provozovatele. Kopírování, zvěřejňování textů či fotografií je povoleno pouze s jeho
souhlasem. E-mail:

Nahoru ↑